Algotex

30 yılı aşkın süredir Algotex plotter'lar ileri teknoloji, orijinal tasarım ve kolay, sezgisel kullanım ile eşanlamlıdır. Algotex’in yenilikçi, uygun fiyatlı ürünleri müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Rakipsiz kalitesi ve üstün özellikleriyle Algotex markası, piyasadaki en iyi plotter'ları temsil eder. Algotex, giyim ve iletişim sektörleri için dijital baskı sistemlerinde endüstri lideridir. Giyim üretimi ve uygulamalı yazılım alanlarında 30 yıldan fazla deneyime dayanan Raimondo Cattabriga'nın uzmanlığı sayesinde 1980'lerde kuruldu, oğlu Matteo ile birlikte dijital plotter'lar oluşturmak için yenilikçi bir projeye yatırım yapmaya karar verdi. moda endüstrisi. Buradaki fikir, Algotex plotter'ları o ana kadar kullanılan vektör teknolojisi yerine raster baskı teknolojisi ile gömmek ve önceki kalem yöntemine göre büyük bir gelişme sağlamaktı.

2011 yılında Algotex, dört ülkede sekiz şirkete sahip bir endüstriyel teknoloji grubu olan Aretè & Cocchi Technology'nin bir parçası oldu; Avrupa, ABD ve Çin'de üretim; yedi ülkede ticari ve teknik merkezler; 89 ülkede satış. Algotex, küresel bir pazarda faaliyet gösteren yerel bir şirkettir. İtalya'nın, spor otomobil üretimi ve endüstriyel otomasyon dahil olmak üzere hassas mühendislik ve mekanikle tanınan bir bölgesi olan Emilia-Romagna'da yer almaktadır. Algotex, bu yerel ileri teknoloji geleneğini küresel giyim endüstrisine dair eşsiz bilgi birikimiyle birleştirir.

Algotex, hem güzel hem de pratik çiziciler üretmek için işbirliği yapan yetenekli mühendis ve tasarımcılardan oluşan bir ekip istihdam etmektedir. Çizicilerin tasarımı, geliştirmenin her aşamasında stil göz önünde bulundurulurken, müşteri ihtiyaçlarını öngörmeye odaklanarak kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.

İletişim Bilgileri
  • Telefon :
  • Mail :
  • Adres :